Pokoje

Komfortowe pokoje 3 i 4 osobowe z własną łazienką i wanną oraz możliwością dostawki.

Zobacz

Restauracja

Oferujemy śniadania i obiadokolacje lub dostosowanie do potrzeb Gości. Wszystkie posiłki ze świeżych, bieszczadzkich produktów.

Zobacz

Aktywny wypoczynek

Domowe SPA zapewni Państwu relaks i odpoczynek w zaciszu domowym. O każdej porze roku coś ciekawego.

Zobacz

Okolice

Dla osób lubiących wodę udostępniamy kajaki na jeziorze Solińskim oraz rejsy statkiem spacerowym.

Zobacz
Gospodarstwo Agroturystyczne Wincentówka
 
Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest wspaniałą bazą wypadową na górskie, bieszczadzkie szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe jak również spacerowe. Znajduje się ono nieopodal drogi krajowej biegnącej do z Sanoka do Ustrzyk Górnych. Niedaleko znajduje się przejście graniczne z Ukrainą. Odcinek tej drogi jest również częścią dużej i małej ''pętli bieszczadzkiej'', którą można dojechać nad zalew Soliński i do Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
 
Na życzenie organizujemy przejażdżkę bryczką a śnieżną zimą saniami. Istnieje możliwość skorzystania z usług pobliskiej stadniny koni (500m od gospodartwa). Wieczorową porą oferujemy miłe chwile spędzone przy ognisku i grillu. Dla lubiących wędkować w okolicy znajduje się wiele czystych i zasobnych w ryby łowisk, dysponujemy również własnym ogromnym stawem. Dla zgłodniałych wędkarzy - grill, znajdujący się na wyspie w środkowej części stawu. Tym którzy lubią wycieczki piesze, gospodarze zapewniają przewodnictwo.
 
Dla lubiących sporty extremalne oferujemy jazdę po bezdrożach qudami, a zimą skuterami śnieżnymi. Od gospodarstwa istnieje możliwość dojechania do Zalewu Solińskiego bezdrożami na qudach lub samochodach terenowych wyznaczonymi szlakami. Na trasie znajdują się wspaniałe punkty widokowe na bieszczadzkie góry. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenie na miejscu rowerów szosowych i górskich dla dorosłych i dzieci wraz z wyposażeniem. Na zalewie solińskim posiadamy 9 łodzi typu canoe z wiosłami i kamilzelkami. Do Państwa dyspozycji jest łódź motorowa, dysponująca 12 miejscami. Zimą udostępniamy narty, z których można skorzystać na wielu znajdujących się w pobliżu wyciągach.
 
Zapraszamy serdecznie w Bieszczady na wypoczynek - tylko w Czarnej

Charakterystyka

pokoje, noclegi, agroturystyka, wakacje, wczasy, urlop, góry, Czarna, Bieszczady, pokoje w Bieszczady, nocleg w Bieszczadach, wakacje w Bieszczadach, wczasy w Bieszczadach, spa, spa w Bieszczadach